Bramy segmentowe – najnowsze rozwiązania na Twojej posesji

W ofercie firmy Brameks Poznań znajdą Państwo najnowsze rozwiązania w zakresie bram na posesję. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele bram segmentowych.. Bramy otwierają się pionowo, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca przed budynkiem oraz w środku. Konstrukcja bramy segmentowej działa w taki sposób, aby nawet w ciasnym pomieszczeniu brama chowa się nie zabierając dodatkowo przestrzeni. Otwieranie i zamykanie bram jest ciche, wygodne i łatwe.
Oferujemy indywidualne rozwiązania dla naszych Klientów: dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną, proponujemy kilka rodzajów przetłoczeń oraz okienka wentylacyjne i wywietrzniki. Bramy segmentowe  znajdujące się w naszej ofercie cechuje nie tylko nowoczesny wygląd, lecz także solidne wykonanie – są wykonane są z trwałych materiałów odpornych na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

Jesteśmy sprostać Państwa wymaganiom i dostosować bramę do indywidualnych potrzeb oraz otoczenia wokół posesji. Gwarantujemy, że nasze bramy spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i działają bezawaryjnie. Bramy segmentowe służą do zastosowań indywidualnych oraz przemysłowych. Doskonale spełniają swoją rolę jako bramy garażowe w domkach jednorodzinnych, a także jako bramy przeznaczone do wielkich hal produkcyjnych oraz magazynów.

Naszą ofertę kierujemy do firm i mieszkańców  Wielkopolski: Poznań i okolice.

bramy-rolowane-05
Segmentowe-z-prowadzeniami-02

Zapewniamy profesjonalny montaż bram segmentowych, które zawsze dostosowujemy do warunków terenu, wymagań i potrzeb Klienta. Proponujemy indywidualne rozwiązania, nasze bramy segmentowe mają różne wzory, stabilną konstrukcję i odpowiednie zabezpieczenie, nie tylko wyciszają garaż, lecz również chronią to pomieszczenie przez utrata ciepła.  Proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i wykonujemy je zgodnie z kanonami i najnowszymi trendami obecnymi na rynku bram segmentowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu bram dla garaży, magazynów, hal produkcyjnych, jak również nietypowych obiektów. Realizowane przez nas projekty są różnorodne i powstają zgodnie z wytycznymi naszych Klientów. Nasze bramy segmentowe sprawdzają się w każdych warunkach, niezależnie od czynników pogodowych działają bez zarzutu. Jednocześnie bramy doskonale wyciszają oraz izolują zamykane pomieszczenia.

bramy-rolowane-05
Brama segmentowa rolowana

Zespół fachowców z firmy Brameks świadczy profesjonalne usługi w zakresie doboru, wykonania i montażu bram segmentowych na terenie Wielkopolski. Jesteśmy nie tylko kreatywni, lecz również rzetelni. Naszym Klientom proponujemy nowoczesne i tradycyjne bramy segmentowe w atrakcyjnej cenie. Podczas realizacji naszych zleceń szczególną wagę przykładamy do wysokiej jakości materiału i starannego zamontowania bramy segmentowej lub każdej innej. Staramy się, jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Firma Brameks Poznań gwarantuje Państwu najwyższą jakość urządzeń i usług. Zapraszamy do współpracy małe i duże firmy oraz osoby prywatne.