Bramy garażowe serwis

Posiadane doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu bram garażowych, bram przemysłowych, płotów, a także ogrodzeń sprawia, że jesteśmy gotowi z należytą dokładnością zadbać o naprawę lub remont każdego typu bramy bądź systemów ogrodzeniowych. Nasz serwis realizujemy na ternie: Lubonia, Mosiny, Murowanej Gośliny, Poznania, Przeźmierowa, Skórzewa, Suchego Lasu i Tarnowa Podgórnego.

Usługi serwisu i montażu bram

Spotykając się z wieloma zapytaniami Klientów, stworzyliśmy specjalistyczny serwis, przeprowadzający montaż i naprawę bram bądź ogrodzeń. Naprawa i konserwacje konstrukcji, jakimi są bramy stały się uzupełnieniem naszej oferty handlowej. Jest to kompleksowa propozycja tak dla osób prywatnych, jak i firm działających na terenie Lubonia, Mosiny, Murowanej Gośliny, Poznania, Przeźmierowa, Skórzewa, Suchego Lasu ,Tarnowa Podgórnego i innych miejscowości położonych na terenie województwa Wielkopolskiego. Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe oraz przeglądy, które przeprowadzamy w okresie gwarancyjnym, jak również po jego wygaśnięciu. Natychmiastowo reagujemy na zgłaszane awarie i pojawiamy się tak szybko jak to tylko możliwe, gdy wymagana jest naprawa bądź regulacja bram czy też ogrodzeń.

Serwis bram prowadzony przez firmę Brameks zajmie się każdym problemem związanym z bramami:

  • bramą garażową, przemysłową, rolowaną, wjazdową czy dwuskrzydłową,
  • systemami ogrodzeń oraz płotami,
  • dokami i rampami przeładunkowymi,
  • automatyką bram.

Podejmując z nami współpracę, otrzymują Państwo m.in.:

  • szybki i skuteczny serwis,
  • naprawę niemal wszystkich marek dostępnych na rynku,
  • oryginalne części zamienne oraz akcesoria, jak również znakomitej jakości zamienniki,
  • fachowe doradztwo co do wyboru bram lub ogrodzeń,
  • serwis, montaż i naprawy na terenie miejscowości: Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Poznań, Przeźmierowo, Skórzewo, Suchy Las i Tarnowo Podgórne.

Obowiązujące przepisy definiują, że jedynie osoba posiadająca stosowne kwalifikacje jest uprawniona do przeprowadzania serwisu, czy też napraw bram. Zespół specjalistów zatrudnianych przez naszą firmę posiada oprócz wymaganych kwalifikacji i kompetencji, także duże doświadczenie, które gwarantuje Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Klientom, którzy będą zainteresowani cykliczną współpracą z naszym serwisem, oferujemy specjalną umowę. Na jej mocy zapewnimy m.in. okresowe przeglądy bram na atrakcyjnych warunkach cenowych. Oferta kierowana jest głównie do klientów z terenu miasta Poznań oraz zamieszkujących okolicznych miejscowości: Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Poznań, Przeźmierowo, Skórzewo, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Swarzędz, Komorniki, Baranowo, Koziegłowy, Plewiska.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, dotyczące serwisu, montażu i naprawy bram zapraszamy do biura firmy Brameks, znajdującego się w mieście Poznań, przy ulicy Radziejowskiej 4 lub do kontaktu telefonicznego (692-035-755) bądź mailowego ( sebastian@brameks.pl ).

Formularz kontaktowy
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Opisz czego dotyczy zapytanie