Automatyka – siłowniki do bram, napędy bram skrzydłowych, częsci do bram garażowych

Silnik zewnętrzny

silnik-zewnetrzny-03
silnik-zewnetrzny-01
silnik-zewnetrzny-02

Napędy hydrauliczne i elektromechaniczne do bram skrzydłowych do użytku półprzemysłowego, przemysłowego, a także domowego, do bram garażowych bądź wjazdowych.

Silnik podziemny

silnik-podziemny-02
silnik-podziemny-03
silnik-podziemny-01

Podziemny napęd hydrauliczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego i półprzemysłowego

Firma Brameks Poznań poleca: automatyka do bram przemysłowych – segmentowych.

naped-do-bram-przemyslowych-segmentowych

Napęd ten został zaprojektowany w taki sposób, by spełniać wymagania i potrzeby nawet klientów w zakresie automatyzacji wszelkich bram sekcyjnych, nawet tych o większych bądź nietypowych rozmiarach. Jest bardzo prosty i wygodny w użyciu, a także tani i szybki w montażu. Dzięki specjalnemu systemowi, konieczność dokonania przeglądu okresowego jest automatycznie sygnalizowana po wykonaniu przewidzianej programowo liczby cykli pracy.

uklady-napedowe-do-bram-segmentowych

Bardzo dobre rozwiązanie dla warunków, które wymagają elastyczności. Dynamic xs.plus to komfortowy napęd z 7 wariantami silników oraz zewnętrznym sterowaniem Control x.plus, które w dowolnej chwili można rozbudowywać, do pracy w systemie ‘totmann’ lub z samopodtrzymaniem. Do bram wyposażonych w sprężyny o maksymalnym ciężarze do 550 kg. Mobilne zastosowanie dzięki wymiennym adapterom wałka.

Napędy do bram przesuwanych

napedy-d-bram-przesuwanych-03
napedy-d-bram-przesuwanych-01
napedy-d-bram-przesuwanych-02

Napęd elektromechaniczny przeznaczony do bram przesuwnych (między innymi firmy Hormann). Wybór odpowiedniego napędu zależy od ciężaru skrzydła.

uklady-napedowe-do-bram-przesuwanych

Materiały, których używamy są najwyższej jakości, nowoczesny design, wielofunkcyjne sterowanie i innowacyjny mikroprocesor firmy Marantec zapewnią długoterminowe użytkowanie i satysfakcję. Wysoka jakość gwarantuje wysoką wytrzymałość i trwałość.

Szlaban elektromechaniczny

szlaban

Łatwa budowa szlabanów oraz precyzyjna i konkretna instrukcja pozwala na szybki i prosty montaż, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i wygody obsługi. Szlabany te mogą być stosowane zarówno w ruchu na parkingach osiedlowych, jak i na dużych parkingach przy centrach handlowych lub zakładach przemysłowych.

Automatyczne zapory drogowe

naped-do-bram-przemyslowych-segmentowych

Zapora drogowa jest chowanym w podłożu stalowym cylindrem z wbudowanym mechanizmem tłokowym, który umożliwia na jej automatyczne opuszczanie i podnoszenie. Cylinder ten jest bardzo odporny na działanie wszelkich czynników zewnętrznych, a w szczególności na próbę jego sforsowania przez przejeżdżający pojazd. Zapora drogowa jest świetną alternatywą dla popularnych rozwiązań kontroli ruchu takich jak: blokady stałe, szlabany, czy też zapory łańcuchowe. Zapory te występują w wersji automatycznej (hydrauliczne), które są przeznaczone do pracy bardzo intensywnej, a także w wersji półautomatycznej w miejscach o małym natężeniu ruchu oraz jako uzupełnienie w wersji stałej (nieruchome).

System parkingowy

System-parkingowy

Nowy system parkingowy, umożliwia zastosowanie jednej jednostki komputerowej, która obsługuje zarówno wjazd, jak i wyjazd. Jest to jedno urządzenie zarządzające kartami i biletami. To technologia magnetycznego odczytu i zapisu. Taki moduł zawierający tyle opcji jest zarazem prosty w wymianie i nieskomplikowany jeśli chodzi o konserwację. Jedno urządzenie, a tyle możliwości. Dzięki nowemu systemowi parkingowemu, nie musisz zaopatrzyć się w kilka urządzeń, spełniających Twoje oczekiwania, gdyż funkcje zawarte w nich od teraz możesz mieć w jednym urządzeniu.

szlaban-parkingowy

Szlaban parkingowy do częstego uruchamiania. Łatwy i prosty w obsłudze oraz bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Układy napędowe firmy Marantec z nowoczesną technologią blueline są jednymi z najbardziej energooszczędnych, gdyż w stanie czuwania zużywają minimalną ilość nakładu energii, zaledwie 0,3 W. Stanowi to oszczędność ponad 90% w porównaniu do standardowych napędów. Układy napędowe gwarantują wysoką jakość, a przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort.

Napęd do lekkich bram rozwieranych, jedno- lub dwuskrzydłowych. Elegancki, trwały i solidny, a przede wszystkim niewymagający konserwacji. To doskonałe rozwiązanie do wszelkiego typu bram rozwieranych stosowanych w użytku prywatnym.

Układy napędowe do bram garażowych

układy-napedowe-do-bram-garazowych -comfort220

Układy napędowe firmy Marantec z innowacyjną technologią blueline są obecnie najbardziej energooszczędne, gdyż w stanie czuwania potrzebują minimalnego nakładu energii, zaledwie 0,3 W, co stanowi oszczędność ponad 90% w porównaniu do standardowych napędów. Jednocześnie zagwarantowany jest stały dostęp do wszystkich funkcji związanych z bezpieczeństwem i komfortem.

Układy napędowe do bram rozwieranych

uklady-napedowe-do-bram-rozwieranych

Napęd do lekkich bram rozwieranych, jedno- lub dwuskrzydłowych. Elegancki, solidny i prawie niewymagający konserwacji. To doskonałe rozwiązanie do wszystkich bram rozwieranych w użytku prywatnym.